Święta współcześnie- czyli spłaszczona wiara w mediach- Uwaga na Świątecznych oszustów-Felieton Piotra Kołodziejczyka

  • 22.12.2018, 01:33
  • Piotr Kołodziejczyk
unia_europejska_dazy_do_zeswiedczenia_swiat_bozego_narodzenia-_felieton_piotra_kolodziejczyka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

,

Piotr Kołodziejczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Maciej
Maciej 25.12.2018, 23:53
Po pierwsze. Wizerunek św. Mikołaja powstał w 1880r. Na portrecie Thomasa Nasty. Po 2. W mediach zdarza się że mówią św. Bożego narodzenia, jednak po prostu szybciej jest świeta. Po 3. Nie Pan jest od tego żeby mówić o spowiedzi i nie my jestesmy od tego żeby tego pilnować. 4. Mówi Pan że katolicy to większość, że Pan szanuje wszystkich ludzi, ale żeby ateiści nie narzucali swojej narracji. Z całym szacunkiem, ale ta "narracja" w mediach jest na razie neutralna. Z jakiego powodu miała by być ona katolicka. Z żadnego. Musimy uszanować każdego i ne wprowadzać żadnej narracji. 5. Katolik nie musi być patriotą, a patriota katolikiem. 6. Przez takie telewizje jak Tvradom która jest blisko kościoła, ludzie jeszcze bardziej go wyśmiewają. Ma pan beznadziejną oprawę, chamsko wklejone grafiki, nie mówi Pan płynnie, mówi Pan informacje których Pan nie jest pewien. Tak jak z tym mikołajem czy szlechetną paczką... Teraz dam panu kilka rad.
Co do tej fundacji. Faktycznie nie wygłada to dobrze, jadnak wychodzi tam Pan ze swierdzeniem że to oszustwo, po czym powiedział Pan że jeszcze bedzie to Pan sprawdzać. Gdyby teraz ta fundacja zobaczyła by to, a nie byli by oni oszustwem, mógłby Pan zostac pozwany, i gwarantuje Panu że by Pan przegrał sprawę.
Tak na koniec, to poza tym że powinien Pan zmienić całą oprawę, oraz zdolności dziennikarskie, to widzę iż film został dodany o 01:30. O takiej godzinie nikt nie ogląda takich rzeczy, a potem to przepada bo jest 100 innych spraw. Radziłym Panu wrzucać takie rzeczy ok. Godz. 15-18.
Wesołych świąt, i proszę się zastanowić nad tym programem.
Pozdrawiam

Pozostałe