Giertych próbował popełnić samobójstwo podczas aresztowania?-Felieton Piotra Kołodziejczyka

  • 16.10.2020, 17:01 (aktualizacja 16.10.2020, 17:59)
  • Piotr Kołodziejczyk
loadingŁaduję odtwarzacz...
KONTAKT Z REDAKCJĄ: [email protected]

,

Piotr Kołodziejczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzysztof
Krzysztof 21.10.2020, 06:17
Jak w Emiratach Arabskich polityk czy urzędnik popełni przestepstwo finansowe kara śmierci przez powieszenie. I byłby porzadek nie byłoby złodziejstwa wtedy.
Antykomunista
Antykomunista 21.10.2020, 13:26
Wtedy nie byłoby w Polsce opozycji. Nawet i bez tego prawa dziwię się, że większość z bolszewickiej ekipy jeszcze nie wisi na latarniach w A. Jerozolimskich.
Probus
Probus 18.10.2020, 20:42
Jad kapie!
Anty Peło
Anty Peło 21.10.2020, 01:32
Kapie z doopy PEŁOWCA
Piotr
Piotr 18.10.2020, 17:03
1617 ludków jest za skazaniem Giertycha bez, a za co ? Ktoś wie co zrobił ? Jakiś "przecieki" macie ?
zatorzak1
zatorzak1 23.10.2020, 06:58
Nieważne czy coś zrobił czy nie. Wyrok musi być. Nieważne też jaki. Jest podejrzenie, jest sprawa. Przecież (podobno) prawo jest równe i jednakowe dla wszystkich. To takie trudne do zrozumienia?
Antykomunista
Antykomunista 21.10.2020, 13:27
Współudział w przestępstwach polegających na okradaniu akcjonariuszy. W TVN nie powiedzieli ? Michnik nie napisał ?
Mieco G
Mieco G 21.10.2020, 01:51
Miało być 94 miliony zł Przepraszam za literówke :-)
Mieco G
Mieco G 21.10.2020, 01:33
Tak mamy przecieki. Rąbnał 04 milony
Grażyna
Grażyna 18.10.2020, 17:19
Może dlatego że tv radom?
ZENEM
ZENEM 21.10.2020, 01:52
Ta Grażyna niech weźmie Janusza i idzie lizać duupę Trzaskowskiemu, a ze osraana to mu się przyda.
Anty Peło
Anty Peło 21.10.2020, 01:34
Czep sie Tiev enu powska lampucero
rafał
rafał 18.10.2020, 15:35
Co za larum i krzyk podnieśli ! Tragedia się dzieje ! Przestępców aresztują !
Zemrzycki
Zemrzycki 17.10.2020, 22:30
Jak by był niewinny to by niczego się niebał
Krupa
Krupa 17.10.2020, 15:59
Jest prawo za kradzież mienia za kratki na 20lat i zebrać majatek.a nie że za potwierdzeniem majątku wolność to majątek państwa.obojetnie czy to sędzia czy adwokat czy premier karą.
Roztropna
Roztropna 17.10.2020, 14:50
Udaje samobójstwo by być niepoczytalnym.Nie dajcie się nabrać
Paweł
Paweł 17.10.2020, 14:18
Jak niewinny to czego się boi? Mafia PO kradła ile chciała.
agf
agf 17.10.2020, 12:32
jesli mi sie cos udowodni i sa prseslanki ku temu. SZCZERZE powinno byc jak w SINGAPURZE..MOZE WTEDY ZYLOBY SIE LEPIEJ NA TYM SWIECIE. ten kraj nie dlugo przegoni wszystkie lewackie intelektualnie kraje
Jolka
Jolka 17.10.2020, 12:01
Piotr Kołodziejczyk?? Czyżby kolejny niewiarygodny pismak.
Pełowiec
Pełowiec 17.10.2020, 22:15
Jolka, odczep się od Pana Piotra. To że dajesz doopy powcom nie znaczy że inni robią to samo. Pan Piotr to świetny dziennikarz i niezależny.
Anty Peło
Anty Peło 17.10.2020, 22:12
Jolka odwal się powska dziadówo
ronin
ronin 17.10.2020, 11:56
W niektórych kulturach innych cywilizacji harakiri bywało honorowym wyjściem z sytuacji bez wyjścia.
Obserwator
Obserwator 17.10.2020, 11:55
Jak koń 🐴 zawinił i brał udział w przestępstwie, to konia ukarać...
MaLina
MaLina 17.10.2020, 19:32
A za co ma wielki "domek letniskowy" z basenem we Włoszech?
Alex
Alex 17.10.2020, 10:59
Pisowska gnida ten redaktor.
ANTY PEŁO
ANTY PEŁO 17.10.2020, 22:16
A co ty chcesz od Pana Redaktora esbecka gnido
Marek
Marek 17.10.2020, 20:45
POwcy to zlodzieje od zassze
Zenek
Zenek 17.10.2020, 20:18
Alex.Jak pobije Ciebie,zmienisz zdanie.Pisowski czy nie, bandytyzmu nie popieram.Wstydź się.!!!!!!!
Qwen
Qwen 17.10.2020, 19:12
PO wski bandyta go zmasakrował
NieRząd
NieRząd 17.10.2020, 10:48
Za sama gembe bym go skazał. I jak gertycha ? hop hop skaczesz ?
Mz
Mz 17.10.2020, 09:46
Co za debilna ankieta! Skad mamy wiedzieć co i czy faktycznie przeskrobał. Dziennikarskie kretynizmy.
Autor
Autor 17.10.2020, 09:52
To nie dziennikarskie kretynizmy tylko normalne pytanie. Normalne, zwłaszcza, ze już postawiono mu zarzuty. Czyli jednak nabroił.
Milka
Milka 17.10.2020, 17:09
Zarzuty to jeszcze nie wszystko trzeba jeszcze udowodnic /nie jestem sympatykiem Giertycha /
q&a
q&a 17.10.2020, 12:52
Postawienie zarzutów nie oznacza winy. Winę należy UDOWODNIĆ. Do czasu wydania prawomocnego wyroku człowiek jest NIEWINNY.
Olo Halski
Olo Halski 17.10.2020, 14:21
Wyrok jest uzależniony od tego czy "trafi" na normalnego sędziego czy na takiego z POstubeckiej patologii (obywatelskiej)?
marek
marek 17.10.2020, 06:47
Zostawi dwie kobyłki na chodzie jeszce jak sobie w łeb szczeli co nie trudno trafić bo ma wielki tylko że głupi a kobyłi bym powoził na swoim koniku
Sławek
Sławek 17.10.2020, 13:45
Dobre
Eliza
Eliza 17.10.2020, 05:26
Kolejne nieudane sztuczki Giertycha
Reni
Reni 16.10.2020, 22:39
Tak za takie przekrety to aż dziwne że do tej pory chodzi po wolnosci
GRISA
GRISA 16.10.2020, 20:58
JESLI WINIEN POWINIEN PONIESC ODPOWIDZIALNOSC
Stettiner
Stettiner 16.10.2020, 20:24
Kuniec człowieka zwanego kuniem
sierzant garcia
sierzant garcia 19.10.2020, 10:55
Jaki tam kuniec. Już jest na wolności, dopiero teraz zacznie żyć. Już na niego zrzutę dulkiewiczowa zrobiła. Do tych 92 dojdzie drugie tyle z kasy samorządów. Będzie chroniony jak w bańce. Tylko płotki zamykają, tych ważniejszych 5 nie pójdzie siedzieć.

Pozostałe