Siedemnastolatka zaorala Martę Lempart i Strajk Kobiet-Felieton Piotra Kolodziejczyka

  • 06.11.2020, 23:02
  • Piotr Kołodziejczyk
17sto_latka_zaorala_marte_lempart_i_strajk_kobiet-felieton_piotra_kolodziejczyka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
KONTAKT Z REDAKCJĄ: [email protected] Mozecie również wspierac nasz projekt Alpha One PL21 1020 4317 0000 5102 0179 3769 KOD SWIFT: BPKOPLPW

,

Piotr Kołodziejczyk

JAKIE KONSEKWENCJE POWINNI PONIEŚĆ UCZESTNICY ATAKÓW NA KOŚCIOŁY?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
WolnaPolska
WolnaPolska 08.11.2020, 16:02
Wasz artykuł jest nacechowny nienawiścią i braku zrozumienia problemu.
Jestescie bardzo stronniczy.
Wasi przodkowie którzy walczyli o Wolna i Niepodległą Polske przewracaja sie w grobach.
Wstyd i hanba TVRADOM.
Jest mi niezmiernie przykro ze tacy ludzie jak pracownicy TVRADOM sa obywatelami Polski
Anty Peło
Anty Peło 08.11.2020, 23:48
Wolna Posla, nie używaj tego niku bo zdrajcy,z PO których ws[iearsz nie zasugują na ten termin. Jak ci szmato nie pasuje Polskie obywatelsktwo to wypier....dalaj do Izraela,a od porządnych ludzi się odwal.
Obywatel
Obywatel 08.11.2020, 15:25
Kościół zawsze pełnił rolę jednocząca naród a w jedności sila
Radosław
Radosław 08.11.2020, 15:14
Niestety ale kościół katolicki jest gwarantem naszego bezpieczeństwa pod kątem islamizacji Europy. Jakiż to musiałby być odważny islamista atakujący kraj dzikich katolików ze środkowej Europy? I to chyba jedyny plus kościoła bo z resztą swojej polityki już zbyt mocno wkraczają w życie Polaków. Kościółek w Polsce stał się narzędziem wyborczym i w bełkocie o miłości czy tam miłosierdziu podstępnie realizuje swój biznes plan. Ludzie widzą co się dzieje i reagują, chcąc się sprzeciwić. Nasuwa mi się takie fajne porównanie, że kler to taki pies podwórkowy. Jak jest na łańcuchu albo w kojcu, to spełnia swoją rolę. Szczęka itd. ale gdy się go uwolni może narobić szkód...
Jestem gorącym przeciwnikiem krowy lempart i jej strajków. Niezapomnijmy jednak że to kościółek wzbudził tą fale chorych zachowań na ulicach!
Anty Peło
Anty Peło 08.11.2020, 23:49
Idź sie je...bac do meczetu
Bejać sip
Bejać sip 08.11.2020, 14:36
Czyli to jednak prawda, że Radom to rak Polski?
Radomiaczek
Radomiaczek 08.11.2020, 23:50
Pi....erdol się Warszawski śm,,,ieciu
Olek
Olek 08.11.2020, 14:35
Brawo tak trzymać Większość Polaków jest z tobą i nie słuchaj niektórych komentarzy lewaków bo to wodoglowcy i w ich przypadku jestem za aborcją
Obyawtel
Obyawtel 08.11.2020, 13:14
Co to ma byc ? 😂 , co ona brala ? , bo z checia sprobuje 😂 no jak ta tvradom puszcza takie kawalki , to ciesze sie ze nie mam tego programu 🤣
Anty lempart
Anty lempart 08.11.2020, 23:52
Obyawtel Dziiwko niemiecka wy...pierdalać
Emeryt.
Emeryt. 08.11.2020, 15:36
A ty kim jesteś, fanem tvn.
Gramin
Gramin 08.11.2020, 11:20
Ależ to biedne dziecko jest głupie. Zaczyna od apelu o tolerancję dla innych poglądów, a później prymitywnie atakuje wszystkich nie będących kato-talibami. Jedyne co to biedne dziewczę zaorało, to te swoje dwie szare komórki. Gratuluję "redaktorowi" idoli.
Katotalib
Katotalib 08.11.2020, 23:54
Idz ru...chac lemparta lewacki ekstremencie
Graco17
Graco17 08.11.2020, 13:05
Twój pseudo tekściczek nie nadaje się do komentowania. Odezwał się przedstwiciel miernoty. Odwal się od inteligentnych ludzi. Naszczęście tylko pogrążasz siebie i sobie podobnych.
Emeryt
Emeryt 08.11.2020, 15:37
Inteligent się odezwał, żenada.
l
l 08.11.2020, 10:15
a co ma wiara do zycia.osobistego? wiara to indywidualna.sprawa.kazdego a nie sprawa narodowa paròwy
Tomi1111
Tomi1111 08.11.2020, 09:47
Wyłączyć internet w całej Polsce na tydzień i zaraz wszyscy będziecie ślepi i zdezorientowani
K b h
K b h 08.11.2020, 10:13
Już od dłuższego czasu jesteśmy zdezorientowani, właśnie z nadmiaru wiadomości.Kazdy pisze to co chce.Nie wiadomo komu wierzyć.
8em_*
8em_* 08.11.2020, 06:42
No właśnie. Przykre to wszystko dziewczynko. Coś Ci się czasoprzestrzeń zagięła dziwnie. I odwracasz kota do góry ogonem.
POEŁoto zdrajcy
POEŁoto zdrajcy 08.11.2020, 23:55
Ty chyba owracasz czasoprzestrzeń opiatami razem z NItrasem
Tata
Tata 07.11.2020, 23:24
Czy kobietą się jest dlatego że ma się wagine i piersi. Czy też możliwość urodzenia dziecka.. Nie każdy ma to szczęście ☺✨.. I ciąża nie jest na żądanie jak by to chciały Panie z KODu. Aborcji.
Ewski
Ewski 08.11.2020, 13:12
A jeśli jest się bezpłodnym, a ma się waginę i piersi, to kim się jest tatku? I owszem, ciąża jest na żądanie. Wiatropylna była jedynie Maryja z Częstochowy.
Ło jejuś
Ło jejuś 07.11.2020, 22:38
Po ilości komentarzy wnioskuję, ze ten gość to sławny dziennikarz.
Budka z Peło
Budka z Peło 08.11.2020, 23:57
Odwaal się lewarze od Pana redaktora, nie podoba sie to czytaj goowno wybiórcze
Kobieta
Kobieta 07.11.2020, 21:22
Dlaczego w ankiecie nt kary za wandalizm nie ma opcji prac społecznych lub jakiejkolwiek innej w miarę rozsądnej? A może powinna być opcja "Rozstrzelać"!? Za boga i Ojczyznę, w imię miłości bliźniego?
Ja
Ja 07.11.2020, 15:06
Co za debilizm
AntyPeło
AntyPeło 07.11.2020, 19:20
Debilami są ci którzy łażą na tych " strajkach" wyrobów kobietopodobnych. Pan Piotr jest the best :-)
K.
K. 07.11.2020, 21:55
Prawdziwa kobieta stoi przy garach i siedzi w domu z piątką dzieci, w tym co najmniej dwójką cierpiących i zdeformowanych. Rodzi martwe dzieci ku chwale boga i liczy, że jej heroizm zostanie doceniony przez stwórcę.
Królowa
Królowa 08.11.2020, 08:26
Gdyby głupota latała to wyleciołobyś z galaktyki. Polecam naukę na bieżąco,a nie na koniec semestru,poprawy z 1 na 2
Polak