CICHANOUSKA OBRAŻA POLAKÓW JEST REAKCJA MARSZAŁKA TRERLECKIEGO

  • 05.06.2021, 22:24 (aktualizacja 06.06.2021, 12:44)
  • Piotr Kołodziejczyk
cichanouska-obraza-polakow-jest-reakcja-marszalka-trerleckiego.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
MOZESZ NAS WESPRZEĆ: PL21 1020 4317 0000 5102 0179 3769 KOD SWIFT: BPKOPLPW KONTAKT Z REDAKCJĄ: [email protected]

,

Piotr Kołodziejczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Polak z Polski
Polak z Polski 06.06.2021, 21:53
PiS odgrywa w planach Władimira Władimirowicza rolę przygodnego sprzymierzeńca – poputczika.
Kaczyński jest zainteresowany demontażem Unii Europejskiej. Putin również, bo marzy o koncercie dwóch mocarstw – Niemiec i Rosji - jak to już ongiś na Starym Kontynencie bywało, zawsze kosztem Polski. Kaczyński chce powrotu do państw suwerennych. Putin także – bo „suwerenne” oznacza tak naprawdę samotne i słabe. Dlatego Moskwa wspiera ugrupowania nacjonalistyczne i eurosceptyczne: francuski Front Narodowy, niemiecką AfD, polski PiS, czy czeską Partię Wolnych Obywateli. Europosłowie tych partii: Aymeric Chauprade, Hans-Olaf Henkel czy Petr Mach wspierali premier Beatę Szydło podczas debaty o Polsce w Strasburgu. Kaczyński, obrażony na Brukselę, kieruje polską politykę zagraniczną ku Wyszehradowi, czemu Putin z pewnością przyklaśnie, bo Słowacja, Czechy i Węgry już dawno obrały promoskiewski kurs. Rosyjska strefa wpływów się powiększa.
Tymczasem jeśli dla Rosji UE jest strategicznym problemem, a dla Polski strategicznym problemem jest Rosja to – według wszelkich praw logicznego wnioskowania – warunkiem sine qua non polskiej polityki bezpieczeństwa powinna być Unia silna, a nie słaba – Unii więcej, a nie mniej. No chyba, że chcemy zamienić Unię Europejską na Euroazjatycką…
POtoczny
POtoczny 13.06.2021, 07:07
Jak żyję siedemdziesiąt lat o takich bredniach jeszcze nie słyszałem Polak z Polski.
Richard Krause
Richard Krause 08.06.2021, 12:40
Czlowieku bredzisz btdury o wymiarze kosmicznym .Unia dzisiejsza jest skorumpowana prawie kommunistyczna organizacja i tylko Panstwa narodowe moga zapewnic suwerennosc Narodow.O AfD sie nie wypowiadaj ,gdyz nie masz o niej zielonego pojecia.Jest to jedyna demokratyczna Partia w Niemczech
J
J 09.06.2021, 00:44
Dokładnie bzdury bo widać kto dał tą odpowiedź człowiek z PO a nie Pokak- z Polski
tata
tata 08.06.2021, 11:30
Nie polak z Polski tylko głupek z głupka!
PIS
PIS 07.06.2021, 15:50
Co ty pieprzysz gównojadzie
z Chicago
z Chicago Dzisiaj, 02:56
"Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane."
*
Komentarz o treści: "PIS 07.06.2021, 15:50 Co ty pieprzysz gównojadzie" wisi od prawie 2 miesięcy i nikt go nie usuwa, widocznie tzw. redakcja go aprobuje, cieszy redakcyjne oko. Zaprawdę mamy tutaj przykład katolickich i polskich, narodowych wartości w działaniu.
*
Nie dziwi mnie to wcale, gdyż przylazłem tu tropem smrodu jaki rozszedł się dzisiaj z audycji góralskiego przygłupa, niejakiego Jaśka Stopki z Chicago. Na antenie etnicznego radia WPNA zesrał się dzisiaj przystojny jak Gadowski frustrat Kołodziejczyk z podwarszawskiej wsi. Ten rodzaj pisbolszewickiego, katofaszystowskiego ale przede wszystkim bezdennie głupiego, rydzykowego smrodu regularnie ubogaca eter stacji WPNA w Chicago. Jest ukochany przez podlaskich, poleskich a przede wszystkim podkarpackich analfabetów zaludniających błyskawicznie wymierające, polonijne getto. Przygłup Stopka z tym Kołodziejczykiem trafił w dychę, czyli jak to mówią górale poligloci - w bulsaja.
Nicki
Nicki 07.06.2021, 10:22
Ble, ble ,ble .
Schuman
Schuman 06.06.2021, 22:11
@Polak z Polski Europa ojczyzn Tak. Eurokołchoz Nie.
anonim
anonim 07.06.2021, 10:41
Polska suwerenna-Europa Ojczyzn-bez odradzania IV Rzeszy i ZBIR-u w gazowym uścisku.
Polak z Polski
Polak z Polski 07.06.2021, 09:37
Unia Europejska, aby przetrwać i być taką nadzieją dla narodów Europy jak dotychczas musi dokonać reformy. Musi doprowadzić do dalszej integracji państw Ją tworzących. Konieczne jest stworzenie jednej i jednolitej Konstytucji UE, która powinna stać się nadrzędną w stosunku do Konstytucji państw członkowskich. UE jest naszą przyszłością, o którą musimy dbać; jedyną siłą, która może nam pomóc w konfrontacji z imperium Putina. Jest więc naszą niepodległością. Bo nie ma niepodległości Polski samotnej. Nie w tym miejscu. Od 300 lat to wiadomo. Niestety wolność i suwerenność Polski aktualnie rządząca ekipa stawia pod wielkim znakiem zapytania. Obyśmy się nie obudzili z ręką w nocniku- po rządach Platformy obywatelskiej Polska była ponad 30 mld euro netto na plusie. Za to pis przez pół roku zadłużył kraj o dodatkowe 47 mld zł. Czyli jakieś 1300 zł na obywatela. Jeżeli przeliczymy to tylko na tych pracujących (ok 10 mln) to wyjdzie prawie 5000 zł TYKO PRZEZ PÓŁ ROKU!!! Polska bardzo szybko skończy jak Grecja. Dostajesz pińcet a księgują ci co miesiąc 1000 do spłaty w przyszłości. Wot dojna zmiana!
Emil
Emil 09.06.2021, 21:44
Pitolisz gościu aż przykro czytać. ile dostałeś za plucie ?.
Patriota
Patriota 08.06.2021, 22:04
Komunistyczny zdrajco z POLSKI WON!!!!.NATYCHMIAST .!!!
Antypeło
Antypeło 07.06.2021, 18:27
@ Polak z Polski. Nie spamuj typie. Wklejasz ten sam kamentarz gdzie się da widziałam na różnych grupach facebookowych. Przestań rozsiewać te masońskie dyrdymały.

Pozostałe