GOŚĆ TELEWIZJI RADOM EDWARD WOJCIECH JESMAN -CO KNUJE ROSJA, CZY USA DALEJ SĄ MOCARSTWEM?

  • 09.09.2021, 18:20
  • Piotr Kołodziejczyk
gosc-telewizji-radom-edward-wojciech-jesman-co-knuje-rosja-czy-usa-dalej-sa-mocarstwem.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
MOZESZ NAS WESPRZEĆ: PL21 1020 4317 0000 5102 0179 3769 KOD SWIFT: BPKOPLPW KONTAKT Z REDAKCJĄ: [email protected]

,

Piotr Kołodziejczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzysztof
Krzysztof 09.09.2021, 20:38
Nie odpisuje Pan na maile. Nadal nie otrzymaliśmy wpłaty za fakturę za przygotowanie książki. To dość nieładne. Proszę o szanowanie pracy innych ludzi. Zawód dziennikarza chyba do czegoś zobowiązuje, czy to tylko frazesy?
Józio B
Józio B 16.09.2021, 09:27
Ten Krzysztof to jakiś kołtun jeeebany
Nie lubię Budki
Nie lubię Budki 15.09.2021, 14:07
Krzysztof idź się lecz na nogi, bo na głowę to za późno. Jak wogóle możesz się tak zachowywać? Wypisywać bzdety i pretensje w stosunku do kogoś komu nie oddało się wykonanego gotowego zlecenia? Kasę to się wsiowy buraku otrzymuje po wykonaniu pracy. Panie Piotrze moja rada jest taka: zerwij Pan z tym wsiórem kontrakt i wszelkie kontakty.. U nas w USA, ten cymbał miesiąca z takim zachowaniem wobec klienta by nie przetrwał. Pozdrawiam Jędrek z Chicago
Gość
Gość 13.09.2021, 11:16
Krzysztof cebulaku nie umiesz załatwiac spraw bez biadolenia po sieci? Taki wpis oznacza że jesteś nieudacznikiem i musisz ciułać grosiki bo cię stara nie dopuści. Daj se siana.
Wydawca
Wydawca 13.09.2021, 07:52
Panie Piotrze, niech sie pan tym gościem nie przejmuje. Niech Pan sprawdzi konto, jak ksasa wróciła, to niech Pan wypowie umowę, poprostu za chamstwo.
Autor
Autor 13.09.2021, 07:58
Fakt, Pan Wierzbowski nie dostał jeszcze wynagrodzenia jednak jest pare "ale": 1. Kilka razy próbowałem przelac na wskazane konto i pieniadze wracały.2. Ja teraz jestem zajety przy kilkunastu projektach i jesłi Pan Krzysztof nie zadzwnił do mnie to ja maila sprawdzam raz na dzień, a tak robią to moi wpólpracownicy.. Po za tym w natloku zajeć zapomniałem o sprawdzeniu poczty i konta. 3. Przemyslę Państwa uwagi i pomysły :-)
Widz
Widz 13.09.2021, 09:00
@ autor. Czy To przypadkiem nie jest firma Groupmedia? Ona ma siedzibę w jakiejś dziwnej miejscowosci, łoś albo coś takiego. Czy to o nich chodzi?
Autor
Autor 13.09.2021, 09:12
@Widz. Dokładnie tak.
Widz
Widz 13.09.2021, 11:16
A czy oni wógóle panu oddali gotowy materiał?
Widz
Widz 13.09.2021, 09:49
To niech Pan sobie ich odpuści. Ta firma to partacze. Idę o zakład, że zażądali zapłaty zanim wykonali pracę. Jeśli nie oddali Panu pliku z ostatecznie złamaną ksiażką, to nie należy im się żadna zapłata. Pieniędzy mogą od Pana zażądać WYŁĄCZNIE po wykonaniu zlecenia. Ja dałem im się tak nabrać. Zapłaciłem całość przed odebraniem ostatecznej wersji złamanej książki. Do dziś nie ma ani pieniędzy, ani wykonanej pracy. Niech sobie Pan tych ludzi odpuści, a broń Boże im płacić, jeśli nie wykonali pracy. U mnie to przysłali jakieś "demo" w jpeg, którego nie mogę nigdzie wykorzystać . Były źle umieszczone "wcinki" oraz wiele innych rzeczy i za to kazali sobie zapłacić. Ja popełniłem ten błąd i nie mam do dziś nic. Proszę sie nie dać oszukać. TO SĄ PARTACZE!!!!
AntyPEŁO
AntyPEŁO 13.09.2021, 07:41
@ Krzysztof Ja tam nie bronię Pana Piotra, ale zachowujesz się chłopie jak burak. Skoro Pan Piotr nie odpisuje na jakieś Twoje maile , to znaczy że pewnie nie może. Z tego co mówi na antenie, to trochę zajeć ma. Na jego miejscu zrezygnowała bym z twoich usług kiepie. Mało tego przestrzegała bym innych przed tobą. Ogarnij się człowieku.

Pozostałe