MUZYKA BEZ GRANIC-MIETEK SZCZEŚNIAK

  • 01.05.2022, 09:17 (aktualizacja 01.05.2022, 09:24)
  • Piotr Kołodziejczyk
muzyka-bez-granic-mietek-szczesniak.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
GOŚCIEM MATEUSZA OKRUTNEGO JEST MIETEK SZCZEŚNIAK ARTYSTA PIOSENKARZ, WYKŁADOWCA NA AKADEMII MUZYCZNEJ W KATOWICACH. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

,

Piotr Kołodziejczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Justyna
Justyna 01.05.2022, 22:59
Wspaniały program, no i mój ulubiony artysta Miecio :-)
Armand
Armand 01.05.2022, 23:00
Mietek brzydal.
Justyna
Justyna 01.05.2022, 23:01
@Armand nie pyskuj, kto z Mieciem wojuje od Miecia ginie :-)
Anna Maria
Anna Maria 01.05.2022, 19:17
Mietek jesteś wielki !!!!!
Andrzej
Andrzej 01.05.2022, 18:10
Jak słysze imię Mietek to mi się kojarzy z piosenką zespołu Kury" Piosenka o Moietku zulu :-)
Victoria
Victoria 01.05.2022, 18:12
@ Andrzej Sam jesteś żul. Mietek to wspaniały artysta. Uwielbiam jego piosenki.
Andrzej
Andrzej 01.05.2022, 18:23
A co wam się katolickie ryje nie podoba?
Ędy Garcia
Ędy Garcia 01.05.2022, 18:24
@Andrzej. Twój ryj śmieciu.
Andrzej
Andrzej 01.05.2022, 18:13
@Victoria Taa.. jasne. Kato-polo
Czesuaff EN
Czesuaff EN 01.05.2022, 18:22
@ Andrzej Idź i cmoknijPutina w jego śmierdzący ruski kranik Pedaale.
Ędward Ącki
Ędward Ącki 01.05.2022, 18:20
@ Andrzej Mam Pytanie. Czy Ty jesteś głupi tak sam z siebie? Czy ktoś Ci za to płaci?
Victoria
Victoria 01.05.2022, 18:15
@Andrzej A co Ty chcesz od katolików? Nie musisz byc wierzący. Nikt cię nie zmusza, ale odczep się od Kaolików.
ZenekMietek
ZenekMietek 01.05.2022, 18:18
@Victoria Ten lewacki rzyg Andrzej domaga się szacunku do swojej leninowskiej religii. Chce aby inni szanowalijego intelektualne wymiociny. Sam zaś ma głęboko w du*ie szacunek do innych. Ot cały komuszy wys*yw.
Zenon K
Zenon K 01.05.2022, 13:30
Pamietam Mietka z takiego programu Butik. Prowadziła go wtedy Grażyna Szczesniak. Ciekawe czy to rodzina? Pozdrawiam.
Ania
Ania 01.05.2022, 13:28
Mietek to jest jednak lkasa sama w sobie. Czołem panie profesorze :-)

Pozostałe